Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
LED úsporné žiarovky

LED úsporné žiarovky

Pre ľudí je samozrejmosťou, že nechajú rozsvietený celý dom a nejakú úsporu či minieme energie jednoducho neriešia. Otázka míňajúcich sa energií na našej planéte je veľmi často diskutovaná. Je veľmi dôležité, aby sme si uvedomili že úspora svietenia nie je len výmysel vyššie kompetentných, ale je to snaha znížiť energie a zvýšiť úsporu. Mala by to byť snaha každého jedného z nás. Nič také veľkolepé, aby ste znížili spotrebu energie pri svietení nemusíte urobiť. Stačí keď staré žiarovky vymeníte za úspornejšie LED žiarovky. LED žiarovky nie sú na trhu žiadnou novinkou. No aj napriek tomu je mnoho ľudí v domnienke, že ide iba o marketingový plán.

LED žiarovky

LED žiarovky sú síce drahšie ako zastaralé, pôvodné žiarovky, no majú aj oveľa lepšie vlastnosti. Vďaka LED žiarovkám a ich vyššej spotrebe potrebnej na svietenie v domácnosti dokážete ušetriť aj značnú časť financií. Nemusíte svietiť menej, aby ste mali nižšiu spotrebu elektriny. Musíte svietiť iba úspornejšie pomocou LED žiaroviek. Neodmysliteľnou vlastnosťou, ktorou sa vyznačujú LED žiarovky a pre ktorú sú také obľúbené je aj dlhá životnosť. Oveľa dlhšie ako v prípade obyčajnej žiarovky. Nemusíte tak často riešiť výmenu žiarovky a nekonečný nákup žiaroviek do zásoby.

LED žiarovky

LED žiarovky sú však aj oveľa kvalitnejšie v oblasti svietenia. Poskytujú lepšiu svietivosť a intenzívnejšie žiarenie. Trh s LED žiarovkami je neskutočne bohatý. Dnes dokážete zohnať už LED žiarovky rôznej dĺžky, rôzneho tvaru, s rôznym typom závitu či dokonca rôzne farby. Môžete potešiť svoje deti a do detskej izby im namontovať LED žiarovku svietiacu na červeno či modro. Ak chcete používať v celom dome LED žiarovky, nemusíte hneď meniť aj vaše lampy či lustre. Stačí si pozrieť typ závitu a podľa toho kúpiť aj typ žiarovky. Väčšina LED žiaroviek vám bude pasovať aj do staršej lampy.