Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Aj vaša prostata si zaslúži oddych

Aj vaša prostata si zaslúži oddych

Prostata malý kúsok na našich telách, ktorému sa nevenuje dostatočná pozornosť. Až vtedy, keď začne robiť určité problémy, tak vtedy si spomenieme, že ju máme. Naše telo je však dokonalé. Každý kúsok na ňom má svoj význam. Nič nie je prebytočné alebo zbytočné. Všetko má svoju funkciu a preto by sme sa mali starať o celý náš chrám – o celé naše telo. Nielen o niektoré jeho časti.

Najčastejšie sa staráme o to, aby sme mali, čo jesť. Takže o žalúdok je postarané. Potom sa postaráme o to, aby sme boli uspokojený, respektíve, aby mali muži prázdne semenníky. A niekde tu tá starostlivosť často končí. To je chyba. Celé telo je dôležité v celej svojej kráse. Nielen určité orgány.

banán s rúžom

Nesmieme teda zabúdať ani na iné orgány – z tých intímnejších je to hrádza, prostata. Masáž prostaty Tantradiamond bude pre vás ďalším vynikajúcim zážitkom. Nielen masáž chrbta alebo krčnej chrbtice dokáže navodiť tie správne lahodiace pocity, ale aj masáž prostaty. Človek by tomu neveril, no je to tak.

Bojíte sa, že to bude bolieť? Práve kvôli tomu sa obávate ísť na tantrickú masáž? Máte strach, že vám nebude vôbec príjemné?

zadok muža

Nikto vás do ničoho nútiť nebude. No, pri tej zmyselnej masáži mi verte, že si ani nevšimnete, kedy vám masérka pomasírovala vašu prostatu. Masíruje sa zvnútra, preto je dôležité, aby ste sa úplne uvoľnili. O to sa tiež postará vaša osobná masérka. Je na to špeciálne školená. Nepôjde na to hneď, ale postupne si vás pripraví na to, aby vám to bolo príjemné a obohatilo vás to. Masáž, ktorá je nepríjemná, nie je dobrá masáž. Tak sa masáž nemá vykonávať. Na takú by ste už nikdy nemali ísť. To si zapamätajte. Masérka má mať ten dar, že vám spraví masáž tak, že to bude pre vás najlepší zážitok za celé vaše posledné obdobie. Taký, na ktorý sa budete tešiť aj nabudúce. Aj keď bude obsahovať masáž prostaty.