Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Erotická tantra masáž

Erotická tantra masáž

Cítite sa unavení, vyšťavení či frustrovaní každodennými problémami a starosťami? Potom je čas nachvíľu vypnúť a zastaviť sa. Skvelým prostriedkom je netradičná senzuálna erotická masáž Magictantra, alebo inak – tantra. Je to špecifický druh masáže, pri ktorej ste vy i masérka či masér úplne nahí. Zapájate všetky zmysly, relaxujete myseľ i telo. V posledných rokoch sa tantra teší veľkej obľube a získava si svojich fanúšikov po celom svete. Jej pôvod je však už v starovekých praktikách hinduizmu a budhizmu. Môžeme teda do istej miery hovoriť aj o spirituálnom zážitku. Dnes si túto dokonalú masáž viete vychutnať v mnohých profesionálnych salónoch.

senzuálna erotická masáž

Jedným z nich je aj Magic Tantra, ktorá ponúka útulné a čisté intímne prostredie, špičkový a ochotný personál no a samozrejme krásne a profesionálne vyškolené masérky, ktoré sa postarajú o ten najkrajší zážitok. Celá vaša návšteva začne úvodnou konzultáciou a následnou očistnou sprchou. Pokračuje sa namaste rituálom, pri ktorom nadviažete s masérkou hlbší kontakt a spojenie. Pri samotnej masáži budú použité rôzne aromatické masážne oleje, hrať bude relaxačná hudba a chýbať nebudú ani sviečky. Potešené tak budú doslova všetky vaše zmysly. Budete si užívať jemné, no zmyselné dotyky masérky po celom vašom tele a užívať si jedinečný magický zážitok. Po masáži sa opäť presuniete do sprchy, v ktorej zo seba zmyjete zvyšky masážneho oleja a prípadnú negatívnu energiu či myšlienky. V úplnom závere celého rituálu dostanete priestor na pokojnú meditáciu pri šálke bylinkového čaju, po ktorej vaša návšteva salóna končí.

aromatické sviečky

V ponuke salóna Magic Tantra nájdete viacero druhov masáží, ktoré sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pokročilých klientov. Všetky potrebné informácie s popisom jednotlivých druhov masáží a cenníkom nájdete na internetovej stránke salóna. Neváhajte a objednajte sa na svoju relaxačnú tantra masáž ešte dnes. Urobiť tak môžete telefonicky, alebo prostredníctvom internetového rezervačného systému. Ponorte sa do sveta senzuálneho potešenia a skúste aj vy účinky tantry na vlastnej koži.