Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Existujú iba dva typy žien

Existujú iba dva typy žien

Tie čo niesu na peniaze. A tie druhé. Ale potom nastáva otázka čo my chlapi vlastne chceme? Pretože ukázať sa niekde na ulici, alebo pri posedení s kamarátmi s tou super kočkou je jedna vec. Ale úplne iné je či vie že kde sa v kuchyni nachádza šporák.Láska, pár spolu.jpg

Žena do koča, aj do voza

Nechceme a nebudeme tu z každej druhej teraz robiť kopáčku zlata ale aspoň ten spomínaný šporák by mala vedieť nájsť. Pretože sa tu teraz nebavíme o nejakej kočke od vedľa, ale o žene, matke vašich detí. A predsa len gény zohrávajú podstatnú rolu v tom čo ďalšie prinesie nová generácia. Väčšina by teraz mohla namietať, že správna výchova to urovná. No zamysleli ste sa niekedy nad sebou, aký bolo pre vás vzor váš otec? Bol to chlap ktorý si šiel za svojím a matka ho nasledovala alebo lepšie sa opýtame. Kto u vás doma nosí nohavice. Otec alebo mama? Je to dôležitá otázka pretože aj vy si najpravdepodobnejšie vyberiete podľa toho svoju partnerku. Spoznáte ju ľahko. Dnes už je každý online a rôzne statusy ako treba pomôcť mačičkám aby mali čo papať v útulku. Či dnes síce“in“,zdieľať statusy o životnom prostredí, no ona to zdieľala aj pred tým. A preto je jasné že zodpovednosť u nej nebude len módna záležitosť.

Pár na bicykli.jpg
Kopáčka zlata

Opak vyššie spomenutej dámy je kopáčka zlata. Hovorovo zlatokopka. Niekto by teraz mohol namietať že žena sa má v prvom rade mužovi páčiť. S tým aj súhlasíme. Niekomu sa môže páčiť viac objemnejšia,inému presný opak. To je už vec vkusu. No odhaliť takúto slečnu býva ťažké, častokrát je už účet zaplatený a nohavice pritesné. No napriek tomu akosi stále nič sa nedeje. Možno kedysi dávno by väčšine chlapov taká žena stačila. Veď nakoniec išlo len o ulovenie zveri na večeru a rozmnožovanie sa. Nič viac, nič menej. No dnes je vážne na zamyslenie či vám také dievča stojí čo i len za zaplatenie tej večere. Ak vám ide totiž o jedno, aj to sa dá vyhľadať na internete. Pričom si nemusíte lámať hlavu s vyťaženosťou tunela. Niekedy to totiž vide skoro na rovnako. Ale to si už musí do svedomia vstúpiť každý sám.