Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Najkrajšie vyzerajúce ženské ruky

Najkrajšie vyzerajúce ženské ruky

Takmer každá žena sa chce v lete páčiť opačným pohlaviam. Mnoho slobodných žien si práve počas leta nájde svoju vytúženú letnú lásku a tak si plnohodnotne užívajú leto. Nie všetky sa však zaoberajú len postavou a oblečením, ale mnohé trápi aj výzor ich nechtov. Niektoré ženy si buď nechty obhrýzajú, alebo ich majú zdeformované a tak si dávajú robiť gélové nechty. Avšak tie, čo majú svoje nechty dlhé si väčšinou len lakujú lakom alebo si ich skrášľujú pomocou gélových lakov, pretože práve táto metóda vydrží dlhé dni bez poškodenia. Ženy sa rozhodujú medzi farbami a tvarmi nechtov, ktoré by sa im hodili a hlavne ktoré sa im páčia.

Pastelové gélové nechty

Internetový obchod D-Nails má v ponuke mnoho UV a LED gélov, ktoré sú kvalitné a hlavne lacné. Pomocou nich dokážete svoje nechty pekne vymodelovať a tak sa nimi chváliť okoliu. Nájdete tu jednofázové, stavebné, vrchné, kamuflážne gély a viac ako 800 farebných UV gélov. Pomocou týchto gélov si viete vytvoriť rôzne kombinácie a takisto si viete domiešať rôzne iné odtiene farieb, podľa toho, po akých túžite. V rámci farebných gélov si môžete vybrať medzi klasickými, neónovými, platinum, sensation, diamond, extreme cover, mystique, epic, summer line, gold, červenými a mnoho ďalšími.

Neónové nechty

Na výber máte aj novú exkluzívnu líniu LED&UV Color gély, ktoré môžete využívať či už pri UV alebo LED lampe. Ak nechcete využívať priamo stavebné gély na predlžovanie nechtov, ale chcete mať jemne zvýraznené svoje prírodné nechty, využite klasické Gél laky, ktoré vám vydržia dlhšiu dobu bez poškodenia. Na výber máte viac ako 240 druhov Gél lakov. Čo sa týka letných nechtov, ženy si skôr vyberajú neónové alebo výraznejšie farebné kombinácie. Ceny produktov sú dostupné pre každého a zvlášť, ak si viete robiť nechty doma. Avšak ak máte aj svoj salón, tak si viete objednať väčšie množstvo gélov za rozumné ceny. Určite neváhajte a objednajte si tieto kvalitné gély alebo gél laky. Sú kvalitné a vydržia vám dlhú dobu bez poškodenia.