Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Odhaľte covid včas

Odhaľte covid včas

Nech robíme čokoľvek, od dodržiavania bezpečnostných opatrení až po vyhýbanie sa ľudom, ktorí ho už majú, často to nestačí. V mnohých prípadoch ani nevieme ako sme sa k nemu dostali a kým vôbec zistíme, že ho máme v sebe medzitým ho šírime ďalej. Najdôležitejšia je v tomto prípade prevencia, pretože len včasné zistenie covidu v našom tele alebo u našich blízkych môže zabrániť tomu, aby sa šíril ďalej a ohrozoval tak stále viac ľudí. Veľmi spoľahlivou pomôckou k tomu, aby sme mali istotu či sme zdraví alebo sa už musíme separovať sú antigénové testy, ktoré dokážu odhaliť či sme pozitívni už po krátkom čase.

covid

V súčasnej dobe je už testov dostatok, mnohí z nás ich preto majú aj doma ako súčasť lekárničky alebo ako istotu, vďaka ktorej sa môžu otestovať kedykoľvek majú podozrenie že niečo nie je v poriadku. Hlavne v období chrípky a v priebehu školského roka je to nevyhnutnosť keďže dobre vieme, ako rýchlo sa v kolektívoch šíria rôzne https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/na-dobu-neur%25C4%258Ditou ochorenia a nikdy neviete, aký vírus donesie domov Váš školák či škôlkar – je preto lepšie mať po ruke spoľahlivé antigénové testy, ktoré Vám ukážu jednoduchým a rýchlym spôsobom ako ste na tom s koronavírusom.

covid test

CovidExpert.sk má pre Vás spoľahlivé antigénové testy zo slín, ktoré bezbolestným spôsobom odhalia včas Váš stav. Sú preto obľúbenými hlavne preto, že testovanie sa robí zo slín, nie je potrebné robiť výter z nosa aj preto ich majú ľudia v obľube hlavne čo sa týka detí. V našej ponuke nájdete balenia v rôznych množstvách – od 25 ks testov až po 500, takže si môžete urobiť aj zásobu do budúcnosti, nakoľko to vyzerá tak že koronavírus nás ešte nejakú tú dobu trápiť bude.

Chráňte seba aj svojich najbližších pomocou týchto spoľahlivých testov okamžite ak máte podozrenie že osoba s ktorou ste boli v kontakte mohla mať covid, prípadne ak pociťujete niektoré z príznakov infekcie ako sú teplota, sopeľ alebo kašeľ.