Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Originálny voňavý darček iste poteší

Originálny voňavý darček iste poteší

Každému sa určite už stalo, že chcel kúpiť nejaký ten pekný milý darček pre svoju sestru, mamu alebo kamarátku. Idea však žiadna, alebo takmer žiadna, a už vôbec nie originálna. To sa vskutku stáva! No na to sú tu online zdroje, aby nám poradili. A tak i my máme dnes pre vás radu na krásny a navyše voňavý darček, ktorý poteší určite a na 100 % každú ženu. Ženy vône totiž milujú a milujú aj prírodu a čistotu. A preto bude originálna parfumová prírodná voňa do práčky určite skvelým darčekom, ktorý neodmietne žiadna žena. Navyše sa dajú kúpiť v krásnej darčekovej kazete s viacerými arómami a vonnými kompozíciami na vyskúšanie, aby si každá jedinečná žena mohla vybrať to, čo sa jej páči. Mnohé už ich videli a ovoňali u známych a siahli potom po svojich obľúbených vôňach aj ony samé. Poďme si však povedať ešte viacej.

vzorky

Čo je za značkou Essentia?

Taliansky výrobca prírodných vôní a esencií prináša aj na Slovensko svoje jedinečné produktyznáme ako olejové parfémy do prania Essentia, ktoré sa používajú miesto aviváže. Bielizeň je po praní jemná a najmä dokonale voňavá. Z vône sa tešíte aj niekoľko dní alebo dokonca týždňov, závisí od koncentrácie, ktorú si zvolíte. Na tkanine sa totiž uvoľňuje postupne trením a odoláva aj vysokým teplotám, napríklad v sušičke. Aplikuje sa veľmi jednoducho do dávkovača, potom už nemáte žiadne iné starosti. Keďže je vôní naozaj spústa, môžete si práve v darčekových baleniach alebo prostredníctvom malých praktických vzoriek vyskúšať buď všetky, alebo aspoň niektoré arómy podľa výberu.

vůně do praní

Prečo podporiť prírodné vône na pranie?

Tento spôsob prania je určite dobré podporiť a máme na to hneď niekoľko mimoriadnych dôvodov: 1. Vonná zložka parfumu na pranie je tvorená zo 100 % esenciálnych olejov. 2. Nie sú testované na zvieratách. 3. Sú dermatologicky testované, o čom svedčí certifikát Vhodné pre citlivú pokožku. 4. Obaly sú super eko! Tak poďme na voňavé pranie!