Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Skúste tantru

Skúste tantru

Tantra je niečo, čo sa musí prežiť. A potom sa to môže súdiť. Ja napríklad tantra masáž skúsila. Dovtedy som na ňu mala celkom neutrálny názor, ale akonáhle som ju skúsila, tak už na ne dochádzam pravidelne raz do mesiaca. No ale čo všetko môžete na tantra masáži prežiť? To sa ťažko opisuje. Môžete prežiť aj neobyčajné vzrušujúce zážitky s tantra masérkou alebo masérom a uvidíte, ako sa vám to bude páčiť. Na tantra masáž sa často používa špeciálny olejček, ktorým maséri a masérky masírujú celé telo. A to je potom slasť. To si ani nedokážete predstaviť. Začnú sa dotýkať vášho celého tela a robiť vám tak úžasnú masáž. Vy medzitým totálne prídete na iné myšlienky a zbavíte sa tých negatívnych.

sex

No ale čo vám tantra môže ponúknuť? Za príplatok pokojne môžete ísť s masérkou do sprchy, tá vás pekne umyje a po kúpeli bude nasledovať tantra masáž. Niekedy sa stane, že dôjde aj k tantra sexu. Nie je to žiadna hanba. Samozrejme tantra Privatportal v tantra salóne je tiež za príplatok, ale to si môžete prečítať na ich webových stránkach, ktoré máte uvedené nad článkom. A čo je iné na tantra sexe s nádhernou masérkou, ktorá vás totálne očaruje? Ona masírovať vie a nielen tie klasické časti tela.

sex

Ale jedná sa hlavne o penis, ktorý je snáď najcitlivejším miestom u chlapa. A keďže tantra masérky masírovať vedia a to dokonale, tak si každého klienta získajú a on sa k nim rád vracia pravidelne. Pri tantre sexe zažijete také množstvo vzrušenia, aké ste ešte nikdy nezažili. Skúste uspokojiť masérku tak, ako uspokojila ona vás. Uvidíte, ako bude stonať, vzdychať a bude sa jej to páčiť. Po samotnom tantra sexe sa pôjdete znovu spoločne umyť a vysprchovať, aby ste boli obaja krásne voňaví a čistí. No a potom už hurá domov. Z tantra masáže si odnesiete obrovský zážitok, ktorý môžete znova prežiť kedykoľvek budete chcieť.