Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Transportné kolieska a kolieska na rôzne druhy vozíkov

Transportné kolieska a kolieska na rôzne druhy vozíkov

Spoločnosť PK Group má vo svojom sortimente širokú ponuku najrôznejších typov koliesok, ktoré by ste mohli potrebovať. Či už máte záujem o kolieska na vozík alebo rámy, určite si vyberiete. Výhodou je, že na jednom mieste nájdete aj rám na vymenenie, v prípade, ak by sa ten váš zlomil, alebo nejak inak poškodil. Rámy sú odolné, testované na vysoká záťaž, a práve to im zaručuje dlhú životnosť. Kolieska na vozík si môžete vybrať z dvoch možností. Buď to budú kolieska vyrobené z tvrdej gumy, alebo polyamidové. Obidva varianty sú odolné až do teploty +60°, respektíve do mrazu až -20°C. Určite oceníte aj ich ľahkú váhu, len 500 gramov, no unesú až 100 kg váhy. Hoci ide o rozdielny materiál, v cene si rozdiel takmer nevšimnete, keďže gumené koliesko je len o 16 centov drahšie, za cenu 3,63€.

Koliesko na vozík.

Transportné kolieska sú neodmysliteľnou súčasťou každej väčšej firmy, ktorá vo svojom pôsobení často využíva prepravu nákladu, tovarov, alebo iných produktov vo veľkých množstvách. Presne z tohto dôvodu je potrebné mať čo najkvalitnejšie súčiastky na vozíky, ktoré tieto náklad prepravujú. PK Group je tou najlepšou voľbou, pokiaľ potrebujete transportné kolieska, ktoré sú kvalitné, odolné a zároveň si ich viete zadovážiť za dobrú cenu. Keďže sa budú využívať pravidelne a pri tých najrôznejších podmienkach, ich kvalita je prvoradá.

Vozíky s kolieskami.

Spoločnosť PK Group má pre vás tie najkvalitnejšie produkty v rôznych prevedeniach. Stačí si len stanoviť, či máte záujem o prepravné alebo priemyselné kolieska, či potrebujete otočné alebo také, ktoré sú pripevnené pevne na doske, a taktiež, či je potrebné, aby malo koliesko brzdu, alebo nie. Následne si stačí vybrať ten najvhodnejší variant, ktorý presne na mieru vyhovuje vaším potrebám. Prepravné a priemyselné kolieska si viete zadovážiť v cenovom rozmedzí od 4,84€ za kus do 40,85€ za kus. Samozrejme, ak si nie ste svojim výberom istý, môžete firmu PK Group kontaktovať, a oni vám navrhnú to najlepšie riešenie.