Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Upratovanie

Upratovanie

V dnešnej dobe nie je problémom zohnať si upratovacie služby. Takmer na každom kroku sa stretneme s rôznymi ponukami ponúkajúcimi upratovanie, či už domácností, kancelárií a mnoho iných obdobných priestorov. No nájsť upratovacie služby na profesionálnej úrovni je pomerne dôležité. Nie je vhodné sa v prvom rade http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/tisice-lidi-demonstrovaly-v-rade-mest-peru-proti-prezidentovi/1572203 riadiť pri hľadaní upratovacích služieb celkovou cenou za tieto služby, pretože aj pomerne alebo zdanlivo,,lacné“ ponúkané upratovacie služby Vám môžu narobiť viac škody ako osohu. Je dôležité sa v tejto oblasti vyznať a zároveň mať nejaké znalosti v oblasti používaných nástrojov a použivaných čistiacich prípravkov a prostriedkov. Upratovací servis GRANT Vám na upratovanie-grant.sk ponúka upratovacie služby na profesionálnej úrovni, samozrejme diskrétne. Ponúkame Vám upratovacie služby v Poprade, vo Vysokých Tatrách, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi.

čistenie kuchynky

Servis GRANT Vám ponúka kompletné bežné upratovanie, ako je vysávanie kobercov, Utretie povrchových častí nábytkov a ich leštenie, upratanie a vyčistenie sedačiek, skriniek, umývanie podláh a leštenie drevených parkiet,kompletné upratanie kuchyniek, vrátanie vyčistenia kávovarov a iných obdobných elektrospotrebičov používaných v kuchynkách, vyčistenie svietidiel a elektrických zásuviek, kompletné čistenie toaliet, vyprázdnenie smetných košov, popolníkov, Vyčistenie obkladov a dlažieb, umývanie okien…

vysávanie koberca

Samozrejme v našej ponuke nájdete aj čistenie kobercov, strojové a chemické čistenie podláh, priemyselných podláh, extrakčné čistenie čalúneného nábytku…

Pri upratovaní používame profesionálne stroje a profesionálne pomôcky, vrátane chemických čistiacich prostriedkov. S danými zariadeniami a prostriedkami vieme pracovať a preto u nás získate výhradne profesionálne služby na vysokej úrovni. Pokiaľ potrebujete upratovací servis, určite porozmýšľajte nad upratovacím servisom GRANT.