Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Zárobok online

Zárobok online

Zarábanie peňazí cez internet
Digitalizácia už prebehla a s ňou pribudli aj možnosti zárobku cez internet. Pribudli ponuky práce z domu, na trvalý pracovný pomer, skrátený pracovný pomer ale aj brigádnické ponuky. Ponuky sa hrnú zo zahraničia ale aj zo Slovenska či Česka. Je len na vás, či si chcete privyrobiť formou brigády, rozbehnúť online podnikanie alebo si nájsť prácu na trvalý pracovný úvazok. Či si už chcete len prilepšiť ku svojmu príjmu alebo plne sa venovať online podnikaniu, internet je dobrý sluha.

zárobok online

Affiliate marketing
Ide o čoraz známejší pojem, ktorý preslávili influenceri a značky. Človek spolupracuje s firmou, ktorá ponúkne svoj produkt alebo službu a influencer ju propaguje cez svoje sociálne siete. Takto získa províziu z predaja a iné výhody. Ide o výhodný obchod. Affiliate marketing sa vyskytuje všade. Na blogoch, sociálnych sieťach, vo videách alebo vlastných webových stránkach. 

Predaj cez online stránky
Šikovnou formou zárobku je aj online predaj. Vytvoríte svoj produkt (online produkt ako napríklad šablónu, pracovné listy) a propagujete ho na sociálnych sieťach a v neposlednom rade zverejníte inzerát na internetovom bazári. Výhodou niektorých online produktov je, že ich možete predávať donekonečna. Musíte sa vedieť predať a zaujať produktom.

bohatý muž

Online prieskumy
V poslednej dobe sú populárnou formou zárobku aj online prieskumy či testovanie stránok a produktov. Firma získa váš názor, spätnú väzbu na produkt potenciálneho spotrebiteľa a vy dostanete svoj zárobok.

Tvorba obsahu a kampane
Nie je to len tak jednoduché ako si niektorí myslia. Musíte vytvárať reklamné kampane pre firmy a ich produkty, a to vo forme článkov ako copywriter, vo forme videí alebo iných propagačných materiálov. Je to zaujímavá práca. Okrem toho si viete privyrobiť vytváraním stránok, programovaním aplikácií, grafickým dizajnom, korektúrami. Dá sa doučovať, ponúkať svoju expertízu a poradenstvo. Kreativite sa medze nekladú. Vyberte si a začnite sa učiť!