Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Ako si dať vytlačiť fotky

Ako si dať vytlačiť fotky

Patríte k tým, ktorí uprednostňujú listovanie v albumoch pred prezeraním fotografií v elektronickej podobe? Žiadny problém. Riešením je pre vás tlač fotografií. Takýmto spôsobom budú vaše spomienky zachytené v papierovej hmatateľnej forme a vy si ich môžete umiestniť do vašich albumov. Ďalšou možnosťou je kombinácie fotografií do obrazu, ktorý krásne zapadne vo vašej pracovni alebo obývacej miestnosti. Aj takýmto spôsobom si môžete zútulniť a zharmonizovať váš príbytok, alebo priniesť kus domova priamo na vaše pracovisko do kancelárie, odkiaľ vykonávate vašu prácu.

práca s fotografiami

Tlač fotografií Fotkyzababku je možné objednať online prostredníctvom našej internetovej stránky. V ponuke nájdete pri nahrávaní fotografií z mobilu, USB kľúča alebo počítača viac možností, ktoré sa vzťahujú na rozmery, povrchovú úpravu ako aj počet kusov.

Fotografie usporiadané v časovom slede vás vedia vrátiť do obdobia, kedy boli fotené, vedia vás jednoducho dostať späť v čase na miesta, ktoré ste si so záujmom fotili, aby ste si ich mohli opäť a opäť pripomenúť. O miesta z dovoleniek, výletov, z bežných aj výnimočných akcií, na ktorých ste vy, vaša rodina, deti, blízki, priatelia. Zachytení v rôznych náladách, rozpoloženiach, o niečo mladší ako dnes.

fotografia v obraze

Za zmienku stojí možnosť vytvorenia kalendára na celý rok, kde každý mesiac bude sprevádzať vami vybratá fotografia z vášho archívu. Okrem toho si môžete vybrať hrnček s vašou obľúbenou fotografiou a popíjať rannú kávu či iný lahodný nápoj z originálneho hrnčeka, ktorý poteší a rozveselí aj ako darček.

Pri výbere fotografií, ktoré máte záujem vytlačiť postupujte krok za krokom podľa uvedených inštrukcií. Po výbere spôsobu uskutočnenia platby a ukončenia objednávky vás budeme informovať o dni, kedy vám vaše fotografie budú doručené. V priebehu niekoľkých pracovných dní si ich môžete založiť do albumu, alebo z nich vytvárať zaujímavé koláže, ktoré sa budú krásne vynímať na stenách vášho príbytku.