Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Plastové prepravky môžu byť aj ekologickým riešením

Plastové prepravky môžu byť aj ekologickým riešením

Naším osvedčeným výrobným konceptom je dlhodobá udržateľnosť- v tomto duchu vyrábame aj plastové obaly v oblasti potravinárskeho či automobilového priemyslu, maloobchodného predaja a aj ďalších priemyselných odvetviach. Zásada udržateľnosti je dodržaná aj vďaka recyklácii – plastové prepravky typu WFO-OceanIX sú vo veľkej miere vyrábané z recyklovaného rybárskeho náčinia – postup výroby je v súlade s kritériami na kvalitu výrobku. Prepravky sú 100% recyklovateľné a navrhnuté s cieľom optimalizovať ich životnosť. Recyklácia tzv. craddle to craddle výrazne znižuje uhlíkovú stopu produktu.

prepravky

Dlhodobou predstavou je u nás vytvorenie ekologickejšej budúcnosti – práve postoj k recyklácii nás zaraďuje na vrchol hierarchie odpadového hospodárstva. O využiteľnosti produktov svedčí fakt, že sa naše výrobky využívajú v priemere 250x. V rámci pro-ekologického prístupu sa naša firma podieľa na recyklovaní obalov odoberaním už použitých produktov, následným recyklovaním a prípravou na ďalšie používanie. Týka sa to aj produktov potravinárskeho priemyslu – spĺňame kritériá na opätovnú výrobu schválené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Všetky spomínané procesy podporujú ochranu životného prostredia. Ako spoločnosť sa riadime certifikovaným systémom zabezpečenia trvalej kvality ISO, ktorý v sebe zahŕňa 4 kategórie:

  • kvalita
  • životné prostredie
  • bezpečnosť potravín
  • energia

prepravky

Malé plastové prepravky (FSC) sú vytvorení podľa najprísnejších noriem s využitím moderných technológií na zabezpečenie najvyššej kvality. Ponúkajú množstvo výhod – sú štandardnej veľkosti a okrem iného je s nimi pohodlná manipulácia, ako aj jednoduché čistenie a údržba. Prepravky sú navrhnuté tak, aby udržali zeleninu a ovocie čo najdlhšie čerstvé, čo ocení najmä potravinársky priemysel. Charakterizuje ich aj praktickosť, ekonomickosť a úspornosť – ušetria až 85% miesta. Neoceniteľným benefitom je odolná konštrukcia. V logistike nachádzajú najväčšie uplatnenie produkty PreLog CMB, v automobilovom priemysle sú najčastejšie využívané prepravky typu PreLog NG. Viac informácií o produktoch nájdete v brožúre skladacích prepraviek uvedenej na stránke, prípadne môžete využiť uvedené kontakty.