Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Push-up jeansy

Push-up jeansy

Dámy, páči sa vám váš zadok?
Áno, ale nie vždy sa zobudíte s takým pocitom?
Áno, ale chceli by ste na ňom ešte zapracovať?
Nie, ale nemáte čas na fitko a diéty?
Nie, ale chcete sa páčiť vášmu priateľovi?

Nech už je váš dôvod akýkoľvek, čo kebyže som vás zoznámila s Push-up jeansami? Možno poznáte push-up podprsenky a možno vám je tento výraz kompletne neznámy, no je to úplne v poriadku. Pretože toto malé tajomstvo pozná len málokto.

Žena s jeansami

Push-up, znamená- zvýšiť, nadvihnúť, vystrčiť.

Push up jeansy Bigstarjeans.sk vám majú vytvarovať dokonalé pozadie kedykoľvek a kdekoľvek. Nemusíte mať dokonca ani poriadny zadok, aby ste si ich mohli obliecť. Sú formované a stavané na to, aby vám spravili krajšie pozadie či už ho máte veľké, alebo nie. Nohavice vás okolo zadku pevne obopnú, netreba sa preto zľaknúť, že by vám neboli dobre, takto totiž to fungujú push-up jensy. Môžete si ich kúpiť v akejkoľvek farbe, no ak chcete dať dôraz vášmu pozadiu, čierna farba mu v tomto smere nelichotí, naopak- zužuje. Samozrejme ak sa ale chcete páčiť najmä sebe, zvoľte si akúkoľvek farbu akú len preferujete, oblečte si ich, a choďte sa prejsť po meste, pretože v týchto nohaviciach, si vás rozhodne niekto všimne.

Žena s push-up modrými jeansami

A nie len, že budeme mať vymodelovaný zadok, ktorý vám budú závidieť všetky kamarátky, taktiež budete mať sebavedomie kráčať po meste vediac, že v týchto jeansoch ste si rozhodne získali pozornosť. Čo kebyže sa teraz na chvíľu zamyslíte, a predstavíte si, ako kráčate, ladne, cez mesto. Na sebe máte nové push-up jeansy, ktoré vám tvarujú nie len zadok, ale aj nohy. Nie je to pekná predstava toho, aká viete byť kočka? A stačia vám k tomu len nohavice? Absurdné ale je to tak. Trik už viac nie je v tom, udržiavať si kalórie, zdravý jedálniček a snažiť sa byť fit. Trik je v tom sa vedieť obliecť do správnych kúskov. Chcete mať krásne nohy a zadok bez cvičenia? Push up jeansy sú pre to rozhodne to, čo potrebujete.