Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Čo vás baví pri sexe

Čo vás baví pri sexe

Už ste si niekedy hovorili, čo je na sexe najlepšie? A čo všetko ste v sexe skúšali? Práve o tom si dnes budeme rozprávať. Ja už mám po sexuálnej stránke celkom dosť skúseností a tak sa o niektoré s vami môžem podeliť a možno vás to inšpiruje a tiež niečo také skúsite.

Erotické hračky

Ja som už skúšala veľa erotických hračiek. Ale je ich iba pár takých, ktoré ma zaujali. Medzi tie patrí napríklad taká tá masážna hlavica, ktorá krásne stimulujú klitoris. Medzi tie erotické hračky len pre odvážnych https://www.privatportal.sk/blog/len-pre-odvaznych-aj-tieto-praktiky-mozete-zazit-na-sex-private-banska-bystrica patria zase análne kolíky a podobne. Ty som neskúšala, pretože ma to nejako veľmi neláka. Na druhú stranu, erotické hračky, ktoré vám dvoma budú vyhovovať, vám zase môžu spestriť sexuálny život a to je celkom výhoda, pokiaľ vám to práve po tejto stránke škrípe.

s

Rôzne polohy

Asi každý človek pozná tie najznámejšie polohy, ako je napríklad misionár, alebo zozadu. Čo tak skúsiť ale polohu, ktorú ste ešte nikdy neskúšali? Môžete zase skúsiť niečo nové a stopercentne nájdete nejakú, ktorá sa vám zapáči ako tie doterajšie. Mne to s mojím priateľom po sexuálnej stránke celkom klape. Je ale fakt, že občas si aj sex spestríme erotickými hračkami a je oveľa lepší, než keby sme tie hračky nepoužívali.

s

Na druhú stranu, niekto zase erotické hračky v posteli vôbec nemá a nijako mu to neprekáža. Každý si nájde presne to, čo mu vyhovuje a čo potrebuje. Ja som nabrala za tú dobu veľa skúseností a tie mi ukázali práve to, čo chcem a čo sa mi po intímnej stránke páči a čo zasa naopak nie. A takto to funguje aj v normálnom živote. Každopádne dôležité je, že vám to s partnerom klape. Pokiaľ áno, tak pokračujte ďalej v tom, ako to máte. Ale nikdy neuškodí partnera prekvapiť napríklad novým sexi prádielkom, ktoré ho určite vzrušia a zase ten sex bude o niečo viac zaujímavejší, než predtým.