Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Pravidelná kontrola stavu zariadení pre každého

Pravidelná kontrola stavu zariadení pre každého

Povinnosť revízie elektrických strojov a zariadení, elektrospotrebičov, ručného meracieho náradia či iných prístrojov je povinnosťou zo zákona. V kanceláriách používame tlačiarne a iné rôzne zariadenia na chod administratívnej práce. Strojársky priemysel používa množstvo elektrických strojov, ktoré si vyžadujú zaškolenie pracovníka. V priemysle sa používa aj množstvo ručného náradia na meranie. Všetky takéto zariadenia sú súčasťou nášho zamestnania a používame ich na vykonanie nejakej práce. A preto sa očakáva, že tieto zariadenia budú presné, spoľahlivé, bez závady a najmä zdraviu bezpečné. To všetko zamestnávateľ docieli iba pravidelnými revíznymi kontrolami.

revízia

Revízna kontrola pre každého

Interlogic.sk ponúka cenovo dostupné revízne kontrol pre každého. Ak potrebujete revíznu kontrolu už zabehnutého zariadenia, či zaradenie ešte len nového zariadenia, neváhajte kontaktovať interlogic.sk, ktorí sú odborníci v oblasti revíznej kontroly pre elektrospotrebiče, elektrické stroje a zariadenia. Interlogic predbehol svoju konkurenciu najmä v používaní modernej technológie.

revízia

Pri revízii môžete zabudnúť na pero a papier. Všetky namerané hodnoty sa automaticky zapisujú do tabletu, kde prechádzajú do softvéru, ktorý prakticky ihneď vyhodnotí revíznu správu. Klientovi tak príde revízna správa na mail v priebehu niekoľkých minút od samotnej revízie. Veľkou výhodou pre klientov sú aj oznámenia o blížiacej sa revízii. Interlogic má databázu zariadení a lehoty blížiacej sa revízie vám oznámia v predstihu pomocou mailu. Zmodernizované sú takisto štítky. Pri revízii sa používa jeden štítok s QR kódom, ktorý je na zariadení od jeho začiatku až po vyradenie z prevádzky. Revízie elektrospotrebičov sa týka mnohých podnikov a zamestnávateľov. Viac informácií nájdete na ich internetovej stránke interlogic.sk.