Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Hlad je zlý

Hlad je zlý

Strava je úplný základ. Aspoň jedno teplé jedlo denne by ste si mali dopriať. Je jedno, či bude z reštaurácie, od susedy, od rodiny alebo si ho navaríte samy. Jednoducho by ste ho mali raz denne zjesť. Poriadne jedlo. Nie polotovary, či ohrievané jedlá zo supermarketu. Naozajstnú výživovú hodnotu získate v poriadnom teplom čerstvom uvarenom m jedle. Kvalita, ktorá sa vám odrazí na vašom tele.

Ak nebudete jesť poriadne jedlo, tak nebudete zdravý.

A keď nebudete zdravý, tak nebudete môcť pracovať.

Keď nebudete pracovať, tak nebudete zarábať.

Keď nebude zarábať, tak si nebudete môcť dovoliť kupovať jedlo.

tabuľa v reštaurácii

Týmto krokom sa teda dostanete do začarovaného kruhu. Treba na to myslieť skôr než sa doňho zamotáte, pretože nebude jednoduché sa z neho vymotať. Myslite na svoje zdravie už teraz a doprajte si obedové menu Bratislava. Veď jedno teplé jedlo denne minimálne je úplne to najmenej, čo môžete pre svoje zdravie spraviť. Zaplatíte a budete si papať. Popri práci je síce niekedy náročné nájsť si čas na jedlo, no nemali by ste to podceňovať.

hamburger na tanieri

Poznáte to isto, že si každý deň poviete, že po práci si predsa navaríte. No, prídete domov a už sa vám nič nechce. Doma kopec práce a vy nemáte chuť ani na prácu a už ani na to varenie. Unavený z celého dňa si radšej sadnete a trochu oddýchnete. No, po takomto oddychu sa vám už vôbec nič nebude chcieť robiť. Znova si poviete, že si to teda necháte na inokedy. V špajzy alebo v kuchynských skrinkách sa nachádzajú nejaké dobroty, čo môžete zobať pri oddychovaní a tak nie ste úplne donútený k tomu, aby ste museli variť. Nespoliehajte sa teda na seba. Vidíte samy ako to väčšinou dopadne. Radšej si objednajte obed a keď si aj večer ešte navaríte, bude to pre vás pridaná hodnota. Nebudete nútený, tak sa vám bude možno aj viac chcieť. Ale jedno teplé jedlo už budete mať splnené.