Chcete začať cvičiť, no skupinové cvičenie v posilňovni, nie je nič pre vás? Mnohé rady a tipy, ako začať i doma, nájdete na našom webovom portáli.
Sídlo spoločnosti

Sídlo spoločnosti

Virtuálne sídlo spoločnosti je modernou alternatívou, čo sa týka zriadenia a následného využívania sídla pre svoju firmu či spoločnosť. Ak zakladáte firmu tak určite máte vedomosť, že každá firma musí mať zo zákona dane sídlo, kde bude vaša firma oficiálne pôsobiť. Toto sídlo, ale nemusíte hneď vlastniť. Vlastníkom môže byť z pravidla aj iná osoba, ktorá nemá s firmou nič spoločne. Majiteľ firmy si, teda tieto priestory len prenajíma od majiteľa týchto priestorov. Majiteľ danej nehnuteľnosti, kde bude zriadené sídlo pre konkrétnu firmu musí udeliť súhlas na zriadenie sídla firmy.

sídlo

Na jednej adrese je pritom možné to, aby tam sídlili viaceré firmy. Najčastejšie formy sídla na našom území sú byty, kancelárie či rodinné domy. Inovatívna možnosť, ktorou je virtuálne sídlo je na rozdiel od týchto vymenovaných možnosti na prvý pohľad neštandardná možnosť, ktorá, ale ponuka nadštandardné služby. Subjekt, ktorý vám ponuka túto službu vám ponúkne základné, ale aj doplnkové služby, ktoré vám istotne uľahčia, ale tiež zaručia komfort, ktorí pri vašom podnikaní určite oceníte. Virtuálne sídlo je poslednú dobu veľmi obľúbené a žiadané. Využívajú ho novozaložené firmy a začínajúci podnikatelia, pre ktorých je virtuálne sídlo obrovským prínosom.

sídlo

Veľkou výhodou oproti bežným, teda fyzickým “možnostiam” je nízka mesačná cena za túto službu. Tá sa pohybuje od 10€ do 30€. Za nejakú kanceláriu by ste pritom zaplatili aj nejakých 500€ mesačne. Cena za virtuálne sídlo sa odvíja aj od toho aký balíček služieb si vyberiete. Ako základné služby, ktoré vám virtuálne sídlo ponúkne je prijímanie vašej pošty či zásielok. Využívať môžete aj online archív, kde môžete sledovať históriu vašej pošty. Samozrejmosťou je aj posielanie notifikácie po každej prijatej zásielke či pošte. Vybranú poštu si môžete nechať pre posielať aj na vašu fyzickú adresu. Niektoré virtuálne sídla ponúkajú aj zaujímavé doplnkové služby. Medzi takéto služby patrí skenovanie či skartovanie pošty, služby asistentky alebo možnosť využívať zasadacie priestory.